Loading...

Warsztaty

Warsztaty

Warsztaty matematyczne – dwa cykle

I. Dla gimnazjum

Do tradycji naszej szkoły należą wyjazdowe warsztaty matematyczne organizowane osobno dla uczniów naszego gimnazjum i osobno dla licealistów. Co roku uczestniczki i uczestnicy mierzą się z różnymi zadaniami królowej nauk i nie tylko z nimi. Podczas warsztatów jest okazja, by pobawić się matematyką (tak, jest to możliwe!), zintegrować oraz spędzić mile czas. Każde warsztaty są inne, pozwalają poznać wiele sposobów na to, jak urozmaicić sobie naukę przedmiotu, który uchodzi za trudny.

Klasy VII, II i III SG – 24-25 listopada 2017

II. Dla licealistów

Ćwiczyć matematykę, bo matura blisko! Temat oklepany? Nudny? Otóż nie! Nasze panie od matematyki (p. Ewa i p. Agnieszka) potrafią czymś nowym zaskoczyć i spowodować, że warsztaty pozwalają postrzegać matematykę z innej perspektywy. A dlaczego? Bo dbają też o stronę „niematematyczną”. Pracy zawsze towarzyszy świetna atmosfera.

Bardzo duży wpływ na atmosferę warsztatów ma gościnność właścicieli pensjonatu „Violetta” w Bolesławowie Państwa Gulijów.

Klasy I-III SLO – 20-21 października 2017

Warsztaty artystyczne

Gimnazjalistki i gimnazjaliści co roku przez tydzień pracują nad projektem warsztatów artystycznych – także w Bolesławowie. Warsztatów skoncentrowanych na ważnym, starannie wybranym temacie. Za każdym razem uczestniczki  i uczestnicy ćwiczą trzy sfery umiejętności – teatr, muzyka, taniec pod okiem profesjonalistów. Efekt, w postaci spektaklu, jest prezentowany w sali widowiskowej KCKSiR.

Klasy VI, VII i II SG, 18-20 kwietnia 2018

 

Warsztaty na temat budowania świadomości zespołu

Klasy II SG, III SLO, IV i VII SSP, nauczyciele, 27 listopada 2017

Klasy I, II, III, VI SSP, III SG, 1 grudnia 2017

Klasy V SSP, I i II SLO, 4 grudnia 2017

2019-11-03T16:43:39+01:0016 czerwca 2017|Możliwość komentowania Warsztaty została wyłączona

Warsztaty

Zaprzyjaźniony ze szkołą Dolnośląski Festiwal Muzyczny zaprosił nas do udziału w dwuczęściowych warsztatach artystycznych, złożonych z zajęć z obrazami w kościele Matki Bożej Różańcowej oraz z pokazu możliwości organów w tej świątyni. Bardzo nam się podobało.

2016-10-16T13:16:26+02:0016 października 2016|Bez kategorii|Możliwość komentowania Warsztaty została wyłączona
Przejdź do góry