Jak co roku nasza szkoła bierze udział w Szlachetnej Paczce. Pracę koordynują uczniowie naszego liceum, pod moim czujnym okiem. W tym roku zważywszy na sytuację w jakiej się znajdujemy, wiadomym jest, że nie uda się zrealizować akcji w sposób w jaki robiliśmy to w poprzednich latach. Nie możemy robić sprzedaży ciast czy ozdób świątecznych, ale nie można się poddać.
W tym celu zwracamy do Państwa o pomoc. Poniżej umieszczam link do naszej tzw. rodziny https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/44980/739
Naszą tegoroczną propozycją zrealizowania paczki jest akcja: „Ty tez możesz byś Świętym Mikołajem Szlachetnej Paczki”. Jak sugeruje nazwa KAŻDY może przynieść do szkoły COŚ z listy. W dniach 03.11-04.12, w godzinach 9.00-15.00 osobiście będę czekała na DARCZYŃCÓW, którzy zechcieliby przynieść jakieś produkty (czekać będzie na Państwa mała, słodka niespodzianka:). Oprócz tego będzie można zakupić ozdoby choinkowe, upominki pod choinkę i wrzucić pieniądze do puszki.
Jeżeli będzie taka potrzeba będę do dyspozycji jeszcze 07.12-10.12. Co do godzin, jeśli komuś z Państwa nie odpowiadają – proszę napisać do mnie, ustalimy szczegóły. Cała akcja jest na razie prototypem, możliwe że finalnie okaże się rozwinąć na dużą większą skalę, bo w planach mamy stworzyć aukcję online. Na ten moment jednak nie jest to nic pewnego (jak zresztą wszystko w dzisiejszym świecie), dlatego szeroko zachęcam do podjęcia inicjatywy w powyżej wymienionych krokach.
Pozdrawiam serdecznie! Agnieszka Ryszka