Kolejny rok naszego udziału w tej bardzo pożytecznej akcji podsumowujemy następująco: zebraliśmy około 2700 złotych. Za tę kwotę kupiliśmy 2 tony węgla, kurtki i buty zimowe dla rocznej dziewczynki i czteroletniego chłopca, odkurzacz i upominki dla rodziny. Zebraliśmy również środki czystości, produkty spożywcze, słodycze, ubranka, pampersy i zabawki. W sumie przekazaliśmy 14 elegancko opakowanych kartonów darów. W akcję zaangażowały się i włączyły: klasa III SG z koordynatorkami – Zosią Górską, Basią Lebdą, Kamilą Metych i Martyną Fiałkowską na czele; klasa II SG z koordynującymi – Martyną Ryszką, Natalią Mosór i Kacprem Sienkiewiczem; klasa VII SSP, której prace na rzecz „Szlachetnej paczki” poprowadziły Asia Fiałkowska, Ania Ustrzycka i Ola Kołosowska; klasa I SLO, która sporą klasową ekipą przygotowywała, piekła i sprzedawała ciasteczka z wróżbami andrzejkowymi. Dziękujemy za zaangażowanie. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, a dodatkowo jeszcze pani Ewelinie Kordas za pomoc w transporcie, a Zosi Górskiej, Martynie Ryszce, Majce Ryszce, Jankowi Lebdzie i Kubie Szydlakowi za eleganckie spakowanie zakupów i darów. 

Agnieszka Ryszka – koordynatorka „Szlachetnej paczki”