Każdy powód do świętowania i zrobienia czegoś nowego, innego jest dobry.

4 października, z okazji Dnia Zwierząt, na korytarzach w szkole podstawowej pojawiły się wystawy “Nasi Pupile”. Wystawy zostały stworzone przez uczniów klas I-III i IV-V, którzy z chęcią przynieśli zdjęcia ukochanych zwierzaków, aby pochwalić się swoimi podopiecznymi.

12 października odbyło się natomiast oficjalne sprawdzenie jesiennych dekoracji i rozstrzygnięcie konkursu na najlepiej wystrojoną klasę. Zwyciężyła VIII SSP, chociaż wszystkie klasy bardzo się postarały i zaangażowały. W klasach I-III trudno było wyłonić zwycięzcę, ponieważ i klasy, i korytarz były pięknie udekorowane. W liceum, w związku z dużym natłokiem obowiązków, nie wszędzie dekoracje się pojawiły, ale nic jeszcze straconego. Jedno jest pewne, dużo przyjemniej uczyć się w przystrojonej klasie. Ciekawe, jak będą wyglądały zimowe dekoracje ;)?