W sobotę 5 listopada odbyły się Otwarte Mistrzostwa Kłodzka Szkół Gimnazjalnych w pływaniu. Bardzo dobrze spisali się nasi uczniowie. Martyna Fiałkowska zdobyła I miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym i II miejsce w stylu klasycznym. Wiktor Frej zdobył dwukrotnie drugie miejsce na dystansie 50 m w stylu dowolnym i w stylu klasycznym. Ponadto sztafeta chłopców 4×50 m zdobyła I miejsce, a sztafeta dziewcząt III miejsce. W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy IV miejsce. Bardzo dobrze wypadły w tych zawodach Julia Węgrzyn i Basia Lebda, reprezentujące sekcję pływacką „Henryk Szydłowski team”. Basia zajęła I miejsca na dystansie 50 m w stylu dowolnym i w stylu grzbietowym, a Julia I miejsce w stylu klasycznym i III w kraulu. Brawo.