Dzisiaj najpierw spora grupa osób wzięła udział w szkolnym etapie Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur”, później każda klasa zajęła się tym, co wcześniej ustaliła.
I tak uczniowie klas I-III inscenizowali wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima, a następnie wzięli udział w przedstawieniu kukiełkowym. Czwartoklasiści wybrali się do Amelki, która zaprosiła ich do siebie, m. in. na grilla i ognisko, a pogoda nie pozwoliła zorganizować planowanego kuligu. Piątale od rana robili latawce, a właściwie łodzie podwodne, z resztek materiałów zrobili kilka marzann, które utopili w Nysie, przeganiając zimę. Skutecznie? Szóstoklasiści sami przygotowali sobie poczęstunek, w tym wyśmienitą pizzę. Gimnazjaliści i uczniowie I klasy SLO zorganizowali pokazy filmowe, duża grupa spośród nich odwiedziła Bibliotekę, żeby wziąć udział w Dniu Poezji, która również dzisiaj wypada. Uczniowie II klasy licealnej spędzili czas u Agaty. Dużo się działo. Czy przyjdzie już do nas wiosna?