Bóg, Jezus Chrystus stał się człowiekiem, żebyśmy mogli doświadczyć w życiu miłości, bez Niego trudno iść przez życie…
Stare przysłowie chińskie mówi tak:
Za pieniądze możesz kupić dom, ale nie kupisz ciepła rodzinnego. Możesz kupić wygodne łóżko, ale nie kupisz snu Możesz kupić sobie zegarek, ale nie kupisz czasu. Możesz kupić ubezpieczenie, ale nie kupisz poczucia bezpieczeństwa. Możesz zapłacić lekarzowi, ale nie kupisz zdrowia. Możesz kupić człowieka, ale nie kupisz przyjaciela. Możesz kupić pozorną bliskość z drugim człowiekiem, ale nie kupisz miłości.
Tak, można wszystko kupić za pieniądze i pozornie mieć wszystko, ale jednocześnie czuć w sercu pustkę.
To co jest istotną ludzkiego życia nie jest na sprzedaż, ani nie jest kwestią kupna.
Dziś Jezus chce wypełnić nasze serca swoją miłością, bo on jest jedynym Zbawicielem i źródłem miłości. Czy jesteś gotowy na przyjęcie Miłości, która zbawia, przemienia i pragnie Twojego szczęścia?