18 stycznia klasy IV-VI pod opieką p. Piotra Kołodziejczyka, p. Piotra Sikory i p. Tomasza Żołnierza, pojechały na „Białą Szkołę” do Lądka Zdroju do ośrodka „Jamka”. Po zakwaterowaniu i rozpakowaniu w pokojach wyruszyliśmy na pierwszą jazdę w trzech grupach. O godzinie 13.00 udaliśmy się do ośrodka na obiad, po nim poszliśmy na drugą, już indywidualną, jazdę. Do ośrodka wróciliśmy o 16.30. Po kolacji odpoczywaliśmy w pokojach. Następnego dnia o 9.00 byliśmy jako pierwsi na stoku. Jeździliśmy w grupach do 13.00, z krótką przerwą na ogrzanie się w restauracji. W tym samym dniu odbyła się jazda nocna , od 16.00 do 18.30. Trzeciego dnia, przy śniadaniu, pan Piotr oznajmił nam, że chciałby zobaczyć, jakie postępy zrobiliśmy od początku pobytu i w formie zabawy zorganizował na stoku krótki slalom. Po obiedzie wracaliśmy do domów. Wyjazd był udany i mam nadzieję, że wszystkim się podobał i za rok będzie podobnie.
Asia Fiałkowska, klasa VI

Warto zaznaczyć, że w poniedziałek na swoją Biała Szkołę wyruszają klasy I-III.