24 września 2019 r. odbyła się impreza integracyjna dla klas I-III pt. „W pałacu mi do twarzy”. Na początku wybieraliśmy kolorowe bileciki, a następnie korony w tym samym kolorze dla całej rodziny. W ten sposób utworzyliśmy grupy w 5 kolorach. Potem musieliśmy wypowiedzieć magiczne zaklęcie, które przeniosło nas do zamku w Żelaźnie. Każda z grup otrzymała zadanie do wykonania. Moja niebieska grupa miała stworzyć krótką prezentację o uczcie na zamku. Do jej przygotowania wykorzystaliśmy różne materiały zgromadzone przez nas wcześniej. Następnie każda z grup zaprezentowała swoje przedstawienie. Żółta drużyna zrobiła zamek z kartonu dla Białej Damy, a pomarańczowa – marmurową wannę młodości. Grupa zielona przedstawiła polowanie w lesie na jelonka, a czerwona wykonała tron z kartonu. Na koniec zatańczyliśmy poloneza. Bardzo mi się podobało!

Gaja Sikora z klasy I SSP