W czwartek 8.10.2020 roku, w niecodziennych ze względu na pandemię koronawirusa okolicznościach, odbyło się pasowanie uczniów I klasy. Dwoje uczniów z klasy VI przywitało najpierw wszystkich przybyłych gości. Następnie rozpoczęliśmy uroczystość przedstawieniem przygotowanym przez uczniów pierwszej klasy. Pierwszaki w humorystyczny sposób wcielili się w role nauczycieli naszej szkoły. Później musieli sprawdzić swoje siły w konkurencjach organizowanych przez starszych kolegów. Odbijali piłeczkę pingpongową na czas, ćwiczyli swoją celność, rzucając do kosza gumowymi piłeczkami. Następnie strącali wodne kręgle, a później sprawdzili się w przechodzeniu pod liną. Na zakończenie pokonali tor przeszkód. Kolejnym punktem czwartkowej uroczystości było ślubowanie, któremu przewodniczyła pani dyrektor. Następnie fotoreporterzy mieli okazję uwiecznić ten szczególny moment. A później… już tylko słodki poczęstunek na szkolnym boisku. Mamy nadzieję, że wszyscy pozostali po tym wydarzeniu z przyjemnymi wrażeniami i wspomnieniami. Dziękujemy za przygotowanie całej uroczystości uczniom klasy VI oraz za wszystkie miłe upominki.