18 grudnia 2019 r. ok. godz. 11.30 (po czwartej lekcji) Ewa Kornaszewska i Janusz Laska zapraszają na wernisaż wystawy plastycznej Karola Tomaszewskiego. Wystawa zawiśnie na korytarzu, między klasami 6 i 8 SSP, w głównym budynku Społecznej Szkoły Podstawowej w Kłodzku.

Karol Tomaszewski (8 lat) – uczeń klasy 2 Społecznej Szkoły Podstawowej w Kłodzku. Swój pierwszy rysunek wykonał mając półtora roku! Na wystawie prezentujemy kilkadziesiąt prac plastycznych Karola z lat 2017-2019 wykonanych w różnych technikach. Poza rysowaniem Karol lubi budować z klocków lego, konstruować budowle z wszystkiego, co wpadnie mu w ręce. Lubi chodzić po lesie i górach, fascynują go skały, zamki, stare budowle. Bardzo interesują go też czołgi i statki, szczególnie z okresu I i II wojny światowej. Zbiera albumy z pojazdami wojennymi. Lubi zwiedzać muzea wojskowe. Gdy dorośnie chciałby zostać architektem.