Sukces Kuby Łabędzia!

Uczeń klasy 6 Społecznej Szkoły Podstawowej w Kłodzku Kuba Łabędź od kilku lat ćwiczy rysunek i malarstwo pod opieką plastyczną Pani Reni Szpak – znanej kłodzkiej artystki i nauczycielki plastycznej sporej gromadki dzieci i młodzieży Ziemi Kłodzkiej. I to właśnie pod okiem Pani Reni Szpak Kuba wykonał pastelami pracę pt. „Stwory, potwory 3” na Dolnośląski Konkurs Plastyczny we Wrocławiu. A dzisiaj dowiadujemy się, że Kuba Łabędź zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej! Brawo Kuba! Jesteśmy z Ciebie dumni! Tym bardziej, że na konkurs wpłynęło wiele tysięcy prac plastycznych z całej Polski, więc „konkurencja” była duża. Na stronie www.kto.klodzko.pl w zakładce „Informacje” można zobaczyć nagrodzoną pracę Kuby, dyplom i statuetkę laureata.

2020-11-24T21:00:01+01:00 24 listopada 2020|Bez kategorii|Możliwość komentowania Sukces Kuby Łabędzia! została wyłączona