28 stycznia 2020 FINAŁ PROJEKTU „WIELCY PODRÓŻNICY, ODKRYWCY, BADACZE”

Klasa 5 SSP od kilku tygodni realizuje projekt „Wielcy podróżnicy, odkrywcy, badacze”, w ramach którego młodzież poznaje najważniejsze odkrycia geograficzne, życiorysy podróżników, trasy wędrówek sławnych żeglarzy, miejsca aktywności słynnych badaczy europejskich i polskich. Finał projektu odbył się dzisiaj. Każdy uczeń przebrał się za losowo przydzielonego odkrywcę, a następnie wykonane zostały zdjęcia indywidualne każdej osoby oraz grupowe zdjęcie całej klasy w przebraniach z epoki. Efekt „historycznej przebieranki” okazał się ciekawy, pouczający i zabawny.

2020-01-31T08:16:01+01:00 31 stycznia 2020|Bez kategorii|Możliwość komentowania 28 stycznia 2020 FINAŁ PROJEKTU „WIELCY PODRÓŻNICY, ODKRYWCY, BADACZE” została wyłączona