Tydzień Zdrowia Psychicznego

Rozpoczęliśmy w szkole Tydzień Zdrowia Psychicznego. Na każdy dzień mamy przypisany inny temat i pasujący do niego kolor.
Dziś nosiliśmy kolor żółty i rozmawialiśmy o emocjach jakie nam towarzyszą. Na korytarzu powstało nawet Drzewo Emocji.
A Wam jakie emocje dzisiaj towarzyszyły?😇☝️Udany tydzień.