Zielone szkoły tuż tuż. Życzymy każdemu niesamowitych wrażeń i szybkiego powrotu do domu. Oto lista klas i miejsc dokąd jadą:
1-3 SSP: Góry Świętokrzyskie
4-6 SSP: Beskidy
kl. 1 i 3 sg: Przemyśl, Ukraina (m.in. Lwów)
kl.2 sg: Dania, wymiana międzynarodowa
Liceum: Karkonosze
Jak wiemy Zielone Szkoły to okres, w którym przyjaźń, zorganizowanie, własna dyscyplina itd. są wystawiane na próbę. Proponuję kubek gorącej czekolady na poprawę humoru, kiedy dopadnie was depresja albo gorsze chwile. To pomaga. Co do klasy 2 sg uważajcie na Duńczyków mają oni dziwne pomysły czasami i nie bójcie się, kiedy któryś z waszych duńskich opiekunów powie, że dziś nie idziecie do szkoły pomimo że nauczyciel powiedział, żeby każdy był, to u nich normalne. Polecam odwiedzenie kolejki górskiej w parku Tivoli zrobioną na wzór chińskiego dojo. Kolejka jedzie tak szybko i robi tyle obrotów, że przy jednym z nich mojemu koledze spadły okulary i złapał je w locie. Jeszcze raz wszystkiego dobrego. Powodzenia w czasie każdego wyjazdu!
Jakub Klimas, III gimnazjum