8 marca klasa I liceum przeprowadziła akcję informacyjną, a następnie rozpoczęła zbiórkę pieniędzy na drogie leczenie chorej na raka, Pani Magdy. Pani Magda każdego miesiąca musi płacić kwotę 20 tys. złotych za leczenie chemioterapią. Przez kilka tygodni będziemy organizować różnego rodzaju zbiórki, takie jak sprzedaż ciast, naleśników itp. W ten sposób chcemy pokazać Pani Magdzie, że w walce chorobą nie jest sama. W Polsce liczba zachorowań na nowotwór złośliwy w ostatnich czasach bardzo wzrosła, dlatego również poprzez tę akcje chcemy zachęcić wszystkich do częstszych i regularnych badań, ponieważ rak we wczesnym etapie rozwoju można łatwo wyleczyć. Tu mogą Państwo lepiej zapoznać się z tematem nowotworów -> http://onkologia.org.pl/ Wszystkim, którzy wspomogą zbiórkę serdecznie dziękujemy!

Jutro przed szkoleniem i zebraniem zorganizowana zostanie sprzedaż ciast na ten cel.