Zakończyliśmy również zbiórkę dla Kena. Jesteśmy wspólnie wielcy. Dlaczego tak można napisać? Zebraliśmy: uwaga – 2842 złote. Brawo! Ken napisał do nas. Oto jego słowa:

LIST DO KENA
27 czerwca 2012

Drodzy wszyscy uczniowie ze Społecznej

Chciałbym wysłać wszystkim Wam gorące podziękowania za to co robicie dla mnie, żeby wesprzeć mnie w moich studiach. Bardzo to doceniam. Jestem świadom, że organizujecie różne przedsięwzięcia w związku z tym. Dziękuję bardzo. To wielka przyjemność dla mnie, że mam takie bratnie dusze. Jakąkolwiek sumę uda wam się zebrać dla mnie będę bardzo wdzięczny i będzie to wielkie błogosławieństwo i pomoc w moim życiu i w studiach. Zaczynam drugi rok studiów magisterskich – nauki komputerowe – 5 lipca 2012. Oczywiście dziękuję raz jeszcze za Wasze wsparcie. Otrzymuję również pomoc finansową od członków mojej rodziny. Zdaję sobie sprawę, że dzięki Waszemu wsparciu będę w stanie ukończyć mój uniwersytet. Dziękuję i niech Bóg Wam wszystkim pobłogosławi.
Pozdrowienia dla was wszystkich.

Ken z Kenii