Wyjazd zaczął się w poniedziałek 18 lutego. O 7.45 była zbiórka pod szkołą , po zbiórce razem z panem Piotrem Kołodziejczykiem poszliśmy autokaru, który zawiózł nas do Zieleńca. W ośrodku ,,Nartorama” nocowaliśmy, więc poszliśmy się zakwaterować. Po zakwaterowaniu poszliśmy wypożyczyć sprzęt narciarski. I zaczęła się jazda na stokach. Niektóre osoby jeździły na dużym stoku gdzie były dwie trasy, a osoby, które były pierwszy raz na nartach jeździły na małym stoku. W trakcie jazdy była przerwa na herbatę. Około godziny 13.30 zeszliśmy ze stoku na obiad. Po obiedzie mieliśmy godzinną przerwę na odpoczynek. O 15.00 poszliśmy na stok, była bardzo dobra pogoda i super widoczność. Mieliśmy także jazdę nocną, ale tylko na małym stoku i dużo osób nie poszło. W drugi dzień zjedliśmy śniadanko, poszliśmy na stok, mieliśmy przerwę na herbatę, a potem zeszliśmy ze stoku i poszliśmy na obiad. W tym dniu były złe warunki i kiepska widoczność. Była z nami również nasza wolontariuszka Nini z Gruzji . Do domu wyruszyliśmy o 15.30.
Natalia Wolska