W dniach 26 i 27 stycznia odbyły się w Lądku Zdroju Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych w narciarstwie alpejskim. Wśród uczestników ze szkół podstawowych w kategorii chłopców I miejsce zajął Paweł Szota, Wojtek Bałys był V, a Pascal Blacheta uzyskał 11 czas. W klasyfikacji drużynowej chłopcy zdobyli Mistrzostwo Powiatu! Wśród dziewcząt bezkonkurencyjna była Ola Motak, która z dużą przewagą zdobyła tytuł mistrzyni Powiatu Kłodzkiego. W tej kategorii dzielnie walczyły Magda Szafarska – IX miejsce i Ola Kołosowska, sklasyfikowana na 14 pozycji. W efekcie dziewczyny zdobyły II miejsce (wicemistrzowskie) w klasyfikacji drużynowej w powiecie! W mistrzostwach dla licealistów dobrze spisali się: Paweł Kulikowski, który uzyskał IV miejsce i Michał Chodorowski, którego występ pozwolił zdobyć VI miejsce drużynowo. Wśród licealistek Julia Cudak była siódma, Kasia Wołoszczuk ominęła bramkę i nie została sklasyfikowana. To był naprawdę udany występ naszych uczennic i uczniów. Opiekę nad naszymi reprezentantami dzielnie sprawował i wspierał p. Piotr Kołodziejczyk.