06.12 i 07.12 odbyły się gimnazjalne warsztaty matematyczne. Od razu po przyjeździe zabraliśmy się za bardzo trudne zadania. Przez moją dumę byłam załamana wysokim poziomem zadań, lecz dzięki mieszanym grupom poradziliśmy sobie. Pocieszał mnie jedynie fakt, że nawet najmądrzejsi uczniowie mieli problem z zadaniami. Następnie odbył się maraton, w którym parami rozwiązywaliśmy zadania. Dzięki temu można się było trochę rozruszać. Po kolejnym bloku i obiadokolacji przyszedł czas na gry integracyjne. Każdy mógł się popisać swoimi siłowymi i zręcznościowymi umiejętnościami. Cali zmęczeni, po krótkiej przerwie wróciliśmy na herbatę i spotkanie z Mikołajem :). Każdy dostał ogrzewacz i czekoladowego mikołaja. Kiedy się umyliśmy, poszliśmy spać. Następnego dnia mieliśmy równie dużo bloków, a o 16 wróciliśmy do Kłodzka. Cieszę się, że były to moje pierwsze warsztaty, ponieważ mam jeszcze dwa lata na uczestnictwo w nich. Zintegrowaliśmy się ze wszystkimi klasami i zdobyliśmy dużo wiedzy 🙂
Maja Zilbert, kl.Ig