Dzisiaj, w środę, 22 czerwca, w szkolnym turnieju piłkarskim zmierzyły się klasy IV-VI naszej szkoły. Pierwszy mecz został rozegrany między klasami 5 i 6. Na początku był zacięty, ale od końca pierwszej połowy klasa 6 klasa przeważała. Mecz zakończył się zwycięstwem szóstoklasistów 2:0. Drugi mecz był bardziej jednostronny, przeważała klasa 6, a 4 tylko rozkładała ręce. Mecz zakończył się zwycięstwem szóstali 5:0. Trzeci mecz, bardzo zacięty, zaczął się od gola Tytusa , który po podaniu Miłosza strzelił do bramki klasy piątej. Jednak piątale szybko odpowiedzieli udaną akcją, którą golem z główki, po dośrodkowaniu Jakuba Bachmatiuka, zakończył Jakub Bernecki. Piąta klasa nie zakończyła dobrej passy na jednym golu. Kilka chwil później, po przepięknym podaniu Jakuba Bachmatiuka, Pascal strzelił do pustej bramki. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla klasy piątej. Po zakończeniu turnieju każda klasa dostała piłkę. To był bardzo udany turniej – nasze Społeczne Euro.
Jakub Bernecki