Osiemnastego listopada grupy Odysei Umysłu wraz z panią Agnieszką, panią Dominiką i panią Jadzią wyjechały na warsztaty do Srebrnej Góry do hotelu „Koniuszy”. W pierwszy dzień (w piątek) robiliśmy głównie spontany słowne, gdzie trenerzy zadawali różne zadania, a dzieci musiały
w kreatywny sposób odpowiedzieć. W sobotę zaczęło się od spontanów słowno-manualnych, gdzie najpierw trzeba było z danych rzeczy coś zbudować, a później o tym opowiadać, lecz potem było spotkanie z panem, który nam opowiadał dużo ciekawych rzeczy i pomagał nam się zgrać i myśleć. Wieczorem przyjechała do nas pani, która mówiła nam jak się zachowywać na scenie i tak dalej. W ostatni dzień, czyli w niedzielę pracowaliśmy w grupach nad problemami długoterminowymi, a po obiedzie wróciliśmy do Kłodzka.
Patryk Biechowiak
W ostatni weekend trzy grupy odysejowe pojechały na warsztaty do Srebrnej Góry do hotelu „Koniuszy”. Przez trzy dni wszyscy ciężko pracowali nad problemami długoterminowymi, ćwiczyliśmy również spontany. Oprócz tego braliśmy udział w różnych warsztatach, między innymi aktorskich i ze strategii ma sukces. Wszystkie grupy zrobiły ogromne postępy. Mamy nadzieje, że zaowocują, na konkursie i pojedziemy na finały do Gdańska lub Gdyni. Warsztaty zostały sfinansowane ze środków fundacji mPotęga. Bardzo dziękujemy mBankowi.
Zofia Górska, Natalia Mosór, Oliwia Dąbrowska, Zuzanna Karkowska, Martyna Ryszka
Dnia 18 listopada pojechaliśmy na warsztaty Odysei Umysłu. Przez trzydniowy pobyt w Srebrnej Górze ćwiczyliśmy spontany słowne, manualne i słowno-manualne, pracowaliśmy nad problemami długoterminowymi, uczestniczyliśmy w warsztatach teatralnych i warsztatach generowania jak najlepszych pomysłów. Stworzyliśmy 3 etiudy, które wyszły interesująco. Wyjazd jak najbardziej można ocenić pozytywnie, na dobre ruszyliśmy z tegorocznymi problemami długoterminowymi.
Jakub Szydlak