W piątek 26 września reprezentacja SSP wzięła udział w turnieju mini piłki nożnej o mistrzostwo rejonu kłodzkiego. Zawody odbyły się w Ołdrzychowicach Kłodzkich, a wystartowało w nich pięć szkół. Nasza drużyna w pierwszym meczu pokonała drużynę ze Szkoły Podstawowej w Ołdrzychowicach 3:2, następnie uległa zespołowi SP 6 z Kłodzka 0:3. W decydującym o awansie meczu pokonała piłkarzy ze szkoły w Kudowie 3:2. W ten sposób mamy swoją drużynę w mistrzostwach powiatu. Brawo. Teraz czeka nas turniej finałowy w Bystrzycy Kłodzkiej, 7 października, i już trzymamy kciuki za dobry wynik. Naszą szkołę reprezentowali: Szymon Stępniewicz, Kuba Szydlak, Amelia Wolańska, Kacper Sienkiewicz, Dominique Patris, Kuba Bachmatiuk, Kuba Bernecki, Kamil Węgrzyn, Patryk Biechowiak i Hubert Niedziela. Opiekunem zespołu jest Piotr Kołodziejczyk.