Był ciepły i słoneczny dzień. Spotkaliśmy się w szkole o 8 rano i poszliśmy na stację PKP . Pociąg przyjechał o 8.30 . Mieliśmy wyznaczoną trasę z Domaszkowa do Długopola. Droga była łatwa, prowadziła przez malownicze tereny, pola, lasy, otoczone górami. Były trzy ostre podejścia pod górę i jedno ostre zejście w dół. Było dość dużo rodziców, co bardzo cieszy, ponieważ to dobrze, gdy rodzice angażują się w życie szkoły. Szliśmy także łąkami, a jako że była dość duża rosa, to mieliśmy mokre buty. Było ślisko, więc parę osób wylądowało na ziemi. Na trasie rajdu klasa 1LO przygotowała zabawy, ale z powodu braku czasu zabawy odbyły się przy ognisku. Było przy tym wiele śmiechu, co zostało udokumentowane na zdjęciach Jak dla mnie było za mało czasu na zabawy i ognisko. Dobrze by było gdybyśmy mogli zostać do 15.30 i nacieszyć się piękną pogodą, słońcem i zabawami na świeżym powietrzu. Było fajnie i czekam na kolejny rajd, może zimowy…?
Natalia Wolska, Piotr Sikora