Miniony tydzień był pełen wrażeń. Choć chodziliśmy do szkoły tak naprawdę tylko trzy dni, to atrakcji i wydarzeń nie brakowało. Ale może po kolei. Zakończyliśmy trzeci kwartał nauki i w związku z tym zaprosiliśmy rodziców na zebrania. W międzyczasie nasi dzielni Odyseusze zorganizowali kiermasz sprzedaży ciast i gromadzili środki na kolejną wyprawę (już wkrótce wyruszają przecież na zmagania Odysei Umysłu do Gdyni!). Obchodziliśmy też Dzień Marchewki (były pomarańczowe ubrania, marchewkowe ciasto i sok z marchewki). Na niezwykłą wystawę „Żywych obrazów” zaprosili nas uczniowie z klasy 2SSP oraz pomysłodawczynie tego projektu, p. Ewa Kornaszewska i p. Natalia Metych. A w środę odbyły się tzw.”Wielkanocne stoły”, czyli klasowe spotkania świąteczne. Po tak intensywnie spędzonym czasie nadszedł moment na odpoczynek i świętowanie:))