Dwa tygodnie temu Pan Janusz rozpoczął z 7 SSP projekt „Biuro podróży”. Chodziło w nim o to, że każdy z naszej klasy otrzymał jakieś województwo i mieliśmy opracować plany wycieczek (rozłożone na pięć dni) oraz przygotować  plakaty zachęcające do wyjazdu właśnie z naszym biurem podróży. Można było się przebrać, wykorzystać różne pomysły… Uczniowie z pozostałych klas głosowali na biuro podróży, którego wycieczka najbardziej im się podobała.
 W dniu finalizującym projekt, na pierwszej lekcji wieszaliśmy plakaty i przygotowywaliśmy się.
 Lekcje odbywały się normalnie, tyle że na przerwach wracaliśmy do swoich stanowisk.
 Część uczniów z naszej klasy miała swoje stanowiska na dole, przy kawiarence, a pozostali – na piętrze.
 Na lekcji geografii my sami też chodziliśmy i oglądaliśmy stanowiska oraz plakaty innych, każdy kolejno opowiadał o swojej pięciodniowej wycieczce.
Ania Palińska 7 SSP