W zakończonych eliminacjach okręgowych Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości drużyna w składzie Michał Fiślak z II sg, Wiktor Grzegorzewicz z III sg i Miłosz Koziołek z II sg zajęła 1 miejsce w swojej grupie. Tym samym wezmą udział w eliminacjach centralnych, które odbędą się 12 maja w Warszawie. Drugi etap Olimpiady polegał na prowadzeniu wirtualnego przedsiębiorstwa. Podczas 7 rund drużyna podejmowała decyzje dotyczące 3 różnych produktów. Za pomocą regulacji cen produktów, inwestowaniu w innowacyjność firmy, promocji produktów oraz zabieganiu o kanały dystrybucji produktów można było osiągać wirtualne zyski lub straty. W eliminacjach okręgowych wzięło udział 100 trzy osobowych drużyn, pogrupowanych w 10 grupach. Pierwsze 3 drużyny z każdej grupy będą brały udział w eliminacjach centralnych. Dodać koniecznie należy, że drużyna ze Społecznej osiągnęła nie tylko najwyższy zysk w swojej grupie, ale spośród wszystkich drużyn biorących udział w II etapie.
Tomasz Żołnierz