„WYPRAWA KRÓLEWSKĄ DROGĄ” (30 STYCZNIA – 3 LUTY 2016)

5 PEŁNYCH DNI. ZACZYNAMY W SOBOTĘ RANO. WRACAMY W ŚRODĘ PÓŹNYM POPOŁUDNIEM
CENA 480 zł
CENA ZAWIERA: transport autokarem klasy turystycznej ze Świdnicy, Wałbrzycha i miejscowości po drodze, noclegi, wyżywienie 3 razy dziennie. Realizację bogatego programu: zajęcia teatralne, zajęcia taneczne, program ewangelizacyjny „Wyprawa Królewską Drogą”, wycieczki, saneczkowanie, zajęcia sportowe na sali. Wypełniamy czas dzieciom od rana do wieczora.

UWAGA: Możemy pojechać po dzieci z miejscowości nie leżących na trasie np. Wrocławia, Jeleniej Góry za dopłatą 10 zł pod warunkiem, że nazbiera się z danej miejscowości minimum 5 dzieci.

PROGRAM:

zajęcia teatralne: Podczas warsztatów będziemy uczyli się wyrażać emocje na scenie, rozwijać wyobraźnię, współpracować w grupie, a także dawać upust energii zgromadzonej podczas codziennej nauki. Zapraszamy na twórczy

zajęcia taneczne (dla chętnych ;): to świetna zabawa z naszą instruktorką tańca.

zajęcia sportowe i rekreacyjne: dostosowane do zmiennej zimowej aury. Gry i zabawy na sali gimnastycznej, saneczkowanie i zabawy oraz różne konkurencje na śniegu, miejska gra terenowa, wieczorne podchody.

„Wyprawa Królewską Drogą”: kreatywne, aktywizujące, wzmacniające wolę i charakter oraz poczucie własnej wartości warsztaty oparte o ewangelie.

Dzieci mają zajęcia w mniejszych grupach co daje nam komfort pracy i pozwala na indywidualne podejście do każdego !

Kadra z pasją, wykwalifikowani pedagodzy oraz wolontariusze, praca z dziećmi daje im dużo radości i taką radość chcielibyśmy też dawać dzieciom.

Z nami dzieci się nie nudzą 🙂

Uwaga ze zabieramy tylko 30 dzieci. Kolejność zapisów decyduje o miejscu na naszym obozie.

MIEJSCE: LĄDEK ZDRÓJ, DOM WCZASOWY APIS ( przytulne pokoje z łazienkami, pyszna domowa kuchnia)

Agnieszka Makarewicz