2 lutego odbyły się w Lądku Zdroju Powiatowe Zawody a Narciarstwie Alpejskim. Po rozgrzewce wiedzieliśmy, że stok jest zmrożony i jazda będzie ostra. Daliśmy z siebie wszystko i po 2 przejazdach, oczywiście ten drugi był lepszy, byliśmy na pierwszym miejscu. Radość była wielka.? Nasza drużyna była najmłodszą drużyną. Wystąpiliśmy  w składzie: Paweł Szota, Wojciech Bałys i Pascal Blacheta. Startowaliśmy z rocznikami o rok i dwa starszymi. Dziewczyny z naszej klasy również były na podium, zdobywając 2 miejsce, a Ola Motak zdeklasowała dziewczyny i zdobyła pierwsze miejsce indywidualnie.?Dziewczyny startowały w składzie: Aleksandra Motak, Magdalena Szafarska i Aleksandra Kołosowska. Świetnie pojechali chłopcy z liceum zdobywając 3 miejsce drużynowo w składzie Paweł Kulikowski i Karol Szydlak. Paweł Kulikowski zdobył również 3 miejsce indywidualnie.?Atmosfera była super i Pan Piotr Kołodziejczyk rewelacyjny jak zawsze, służący fachową pomocą.
Pascal Blacheta, klasa VII SSP