24 stycznia, czyli tuż przed feriami, klasa III SG wybrała się na paintball laserowy. Zasady gry są niezwykle proste – należy strzelić laserem w jak największą ilość osób, samemu nie zostając trafionym. Rozentuzjazmowani wizją ciekawej przygody podzieliliśmy się na dwie grupy, z których to jedna weszła na arenę. Atmosfera tam panująca przyprawiała o dreszcze. Ciemny labirynt, mroczna muzyka i biały dym pobudzały wyobraźnię. Gra trwała zaledwie 20 minut, jednak były to najbardziej emocjonujące minuty w naszym życiu. Po zakończonej rozgrywce zdyszani schodziliśmy z areny, ustępując miejsca drugiej grupie. Po skończonej zabawie poszliśmy całą klasą na pizzę, żeby podzielić się wrażeniami. Tego dnia wszyscy bez wątpienia świetnie się bawili. Polecamy na ferie.

Proponowała w imieniu III SG Hania Chmielowiec