Na podsumowanie projektu Młodzi Głosują + pojechało do Warszawy trzech uczniów z klasy I A SLO: Bartosz Pędlowski, Patryk Biechowiak i Łukasz Majka. Podczas dwudniowego wyjazdu do stolicy towarzyszyła nam pani Joanna Bałchan-Janicka, koordynatorka projektu w ZSS. Pierwszego dnia nie odbyły się żadne zajęcia, a wyłącznie zakwaterowano nas w hotelu. Zajęcia zaczęły się dnia drugiego, gdy przybyliśmy na warszawską uczelnię SWPS. Po wywieszeniu naszego plakatu, który został przez nas wcześniej przygotowany,  jak i po burzy myśli na temat obecnych problemów i przebiegu projektu,  uczestniczyliśmy w warsztatach na temat socjologii wizualnej, fake newsów oraz wyboru studiów (w takiej kolejności). Oczywiście dla gości został także przygotowany poczęstunek, ciasteczka i napoje. Projekt został zwieńczony uroczystym zakończeniem. Po opuszczeniu uczelni wróciliśmy do Kłodzka. Mam nadzieję, że nasza szkoła jeszcze kiedyś będzie uczestniczyć w tym projekcie, ponieważ był bardzo ciekawy i rozwijający. Łukasz Majka