Grupa organizatorów zaprasza do włączenia się do akcji, jutro od 17.00 do 20.00. Oto ich informacja.

Zapraszamy na kiermasz rzeczy używanych, który odbędzie się w naszej szkole. Jego celem jest zgromadzenie jak największej kwoty, która w całości zostanie przekazana na rzecz Fundacji Pod Psią Gwiazdą. Pomóżmy zwierzakom! Każdy może przynieść rzeczy, które są mu niepotrzebne, ale które są też w nienajgorszym stanie i sprzedać je w wyznaczonej przez siebie cenie. Mogą to być ciuchy, zabawki, książki itp. Pieniądze będą zbierane do puszki a pod koniec kiermaszu zostaną przeliczone, dzięki temu każdy będzie mógł zobaczyć jaką kwotę udało się uzbierać. Pieniądze zostaną przelane na konto Fundacji, a dowód wpłaty będzie umieszczony na facebooku 🙂 Zapraszamy wszystkich, którzy chcą coś sprzedać lub zakupić, a najlepiej jedno i drugie 🙂 Podczas spotkania będziemy chętnych częstować herbatką i ciastkiem. DO ZOBACZENIA!
https://www.facebook.com/events/151837892092080/

Grupa wolontariuszy z naszej szkoły wspiera pracą wydarzenie.