Warsztaty matematyczne SLO – podsumowanie

26 października grupa uczniów naszego liceum na czele z panią Agnieszką Ryszką i panią Ewa Rychel pojechała na coroczne warsztaty matematyczne do Bolesławowa. Tegoroczne zajęcia zahaczały o różne tematy, m.in.: rozpoczęliśmy od „Myślenia Lateralnego”, które nauczyło nas jak kreatywnie rozwiązywać napotkane problemy, następnie rozwiązywaliśmy kody i szyfry, graliśmy w tysiąca i podchody oraz analizowaliśmy działanie Enigmy. Dla rozluźnienia w czasie bloków robiliśmy przerwy na zabawy integracyjne. Nie zabrakło dużej ilości magnezu, dobrej atmosfery, nowych wrażeń oraz pierogów. Warsztaty zakończyliśmy ok. 14.45 tworząc z własnych ciał ciekawy napis. Około godziny 15:40 zadowoleni wróciliśmy do Kłodzka.

Jakub Szydlak, klasa I SLO

2018-10-31T12:44:50+02:00 31 października 2018|Bez kategorii|Możliwość komentowania Warsztaty matematyczne SLO – podsumowanie została wyłączona