„Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia” – przygotowania, prośby

Jutro klasa I SLO będzie sprzedawała smaczne gofry, a środki w ten sposób zebrane wesprą budżet naszego udziału w akcji porządkowania cmentarzy polskich na Ukrainie. Warto dodać, że ekipa wolontariuszy zbierała już pieniądze na różnych wydarzeniach w Stroniu Śląskim,  a w najbliższą niedzielę będziemy wspólnie kwestować po mszach świętych w kościele franciszkanów w Kłodzku. Namawiamy też serdecznie, żeby zamiast kwiatów na zakończenie roku szkolnego złożyć datek na rzecz akcji – będą puszki przy wyjściu z sali KCKSiR. Prosimy o dary rzeczowe, które zabierzemy ze sobą do Podwołoczysk i Hałuszczyniec w dawnym województwie tarnopolskim – pojemnik stoi w szkole. Projekt koordynuje p. Tomek Żołnierz.

Nasza praca na miejscu potrwa od 3 do 12 lipca.

2018-06-13T20:43:55+00:00 13 czerwca 2018|Bez kategorii|Możliwość komentowania „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia” – przygotowania, prośby została wyłączona