25 czerwca – żegnamy klasę 8 SSP

25 czerwca klasa 8 SSP po raz ostatni w tym składzie przybyła na godz. 15.00 do szkoły, by odebrać świadectwa i dyplomy oraz pożegnać się z kadrą Szkoły Społecznej. Z powodu pandemii uroczystość miała nietypowy przebieg. Na boisku szkolnym w dużych odległościach od siebie stały krzesła, na których dostojnie i uroczyście zasiedli Ósmale. Przemówiła Pani Iwona Lemiesz Dyrektor ZSS. Potem każdemu osobno zostały wręczone pakiety, zawierające świadectwa szkolne, dokumentację szkolną oraz indywidualne dyplomy. Oczywiście przemówił też Janusz Laska wychowawca klasy, a po nim wypowiedzieli się również przedstawiciele rodziców. I wtedy okazała się, że oprócz kwiatów i upominków przygotowane zostały specjalne wydawnictwa fotoalbumy, ukazujące osiem lat nauki i zabawy klasy na zajęciach szkolnych oraz podczas różnych projektów realizowanych przez uczniów. Po zakończonej uroczystości rodzice zaprosili wszystkich zebranych na pożegnalne ognisko klasowe, na którym zjawili się nauczyciele, rodzice i uczniowie (o, przepraszam) ABSOLWENCI klasy 8 SSP! Było pysznie i wspomnieniowo.

2020-06-30T01:43:39+02:00 25 czerwca 2020|Bez kategorii|Możliwość komentowania 25 czerwca – żegnamy klasę 8 SSP została wyłączona