14 MAJA – finał projektu „Woda, woda, woda” w klasie 4 SSP

Uczniowie klasy czwartej Społecznej Szkoły Podstawowej w Kłodzku przez dwa miesiące realizowali projekt „Woda, woda, woda”, w ramach którego oczywiście poznawali unikatowe właściwości wody i jej znaczenie dla świata roślin, zwierząt i ludzi. Na zakończenie mieli bardzo trudne zadanie – musieli wykonać komiks pt. „Historia kropli wody”. Zadanie nie tylko wymagało dużej wiedzy przyrodniczej oraz wyobraźni literackiej, ale także zdolności plastycznych i cierpliwości, bo przecież taką formę jak komiks nie rysuje się w pięć minut (niektórzy czwartoklasiści narzekali, że ich praca nad tym zadaniem trwała aż pięć godzin!). Suma summarum powstało kilkanaście fajnych komiksów, ale na stronie www.kto.klodzko.pl w zakładce „Informacje” prezentujemy tylko jedną – losowo wybraną pracę.

2020-05-16T09:21:08+02:00 16 maja 2020|Bez kategorii|Możliwość komentowania 14 MAJA – finał projektu „Woda, woda, woda” w klasie 4 SSP została wyłączona